Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE JOPE CUTTER & BUCK PACKWOOD PRIMALOFT

Meeste jope Cutter & Buck Packwood Primaloft on ideaalne valik ettevõtetele, kes otsivad oma töötajatele kvaliteetset, mitmekülgset ja keskkonnateadlikku väliriietust. 

Tumesinine ja must jope on kujundatud modernse ja silmapaistva disainiga, sealhulgas horisontaalsed tepingud ja erinevate materjalide kombinatsioon, mis lisavad rõivale visuaalset huvi.

PrimaLoft Black Eco® soojustus, mis on 60% ulatuses valmistatud taaskasutatud materjalidest, pakub tõhusat soojapidavust, aidates hoida kehatemperatuuri optimaalsel tasemel ning energiakasutust efektiivsena. Cutter & Buck Packwood jope on varustatud mitme praktilise lahendusega, nagu kaks lukuga küljetaskut, lukuga rinnatasku ja sisetasku, mis pakuvad turvalist hoiuruumi vajalikele esemetele. Pikk YKK METALUXE® lukk tagab vastupidavuse ja lihtsa kasutuse ning elastsed varruka otsad parandavad istuvust.

CB WeatherTec tehnoloogia tagab ilmastikukindluse ja hingavuse, pakkudes suurepärast kaitset erinevate ilmastikuolude eest. See jope sobib suurepäraselt nii matkaradadele kui ka linnakeskkonda, muutes selle universaalseks valikuks igale ettevõttele, kes väärtustab kvaliteeti ja stiili.Superkerge ja superõhuke PrimaLoft®  soojustusega jope, millel on kõik välisriietusele vajalikud omadused: soe, vee- ja tuulekindel, väga hea hingavus ning pehmus.
PrimaLoft Black Eco® soojustus on 60% ulatuses valmistatud taaskasutatud materjalidest. Uus innovaatiline materjal aitab kehal hoida parajat temperatuuri ning energiat.
Jope on väga mitmekülgne, sobides nii matkarajale kui ka linnatänavale. Jopel on pilkupüüdvad detailid, horisontaalsed tepingud ja erinevate materjalide kombinatsioon.

- Värvus: tumesinine, must
- Suurused: XS - 4XL
- 2 lukuga taskut
- Lukuga rinnatasku
- Sisetasku
- Pikk YKK METALUXE® lukk
- Elastsed varruka otsad
- CB WeatherTec - ilmastikukindel ja hingav tehnoloogia Küsi hinda 
Küsi pakkumist.ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
NB: Palume päringusse kirjutada soovitud mudeli nimi, suurus, värv, kogus, trükiasukoht, jne.

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.