SÄRGID 


T-särk kui toode on äärmiselt universaalne - ütleksime isegi, et ideaalne. Suurepärane riideese, mida on lihtne brändida / kustomiseerida, esindamaks nt ettevõtet, asutust, brändi ja meeskonda. Samuti on särk taskukohane ja meeldejääv ärikingitus klientidele ja partneritele.

Meie särkide valik koosneb põhjalikult ja läbi aastate omandatud kogemuste ja teadmiste põhjal välja valitud mudelitel. Mille järgi valida t-särki meie valikust?

 
- meie ja klientide lemmikmudelid

 MATERJAL 

Enamik meie särkidest on valmistatud puuvillast, aga lisaks leidub ka segamaterjale, milles on elastaani [stretš] või polüestrit.
Peaaegu kõigi meie toodete kangad vastavad OEKO-TEX standarditele.
Vaata kanga paksust/kaalu. Kuni 160 g/m²: õhukesem/kergem kangas; 160-180 g/m²: keskmine ja 180+ g/m²: paksem/raskem kangas.
Orgaanilised/loodussäästlikul teel toodetud materjalidest särgid leiab eraldi ka siit: ORGANIC
 Kangad ja lõiked, mis sobivad just aktiivsemasse ja nõudlikuma keskkonda: WORK

 STIIL JA LÕIGE 

Kaeluse tüüp: ümar või V-KAELUS
Lõige: paljud meie särgid on sirge lõike ja keskmise fitiga, et sobiksid võimalikult erinevatele kehatüüpidele. On ka mudeleid meestele ja naistele eraldi.
Vaata ja võrdle suurustetabeleid.
Laia lõikega särgid: OVERSIZED
Varruka pikkus: lühikeste või PIKKADE VARRUKATEGA
MAIKAD

 VÄRV 

Igal tootel on värvitoonide ruudukesed. Kui Teil on otsitav värv teada, soovitame orienteeruda selle järgi või küsida meilt järele.
MITMEVÄRVILISED särgid (nt camo mustriga).

 KVALITEET JA HIND 

Kõrgem hind tähendab tavaliselt paremat kvaliteeti, kuid oleme suurt tähelepanu pööranud ka sellele, et meie valikust leiaks hea kvaliteediga tooteid ka soodsamast hinnaklassist.
Sorteeri:
Otsing: