E150 
üle 40ne erineva tooni!

E150 t-särk on suurepärane valik meestele ja unisex kandmiseks, kes otsivad kvaliteetset ja stiilset igapäevarõivast. Regular fit lõige tagab mugava istuvuse, mis sobib hästi igapäevaseks kandmiseks ja on piisavalt mitmekülgne, et sobituda erinevate stiilidega.

See särk on valmistatud 100% kammpuuvillast, mis on tuntud oma pehmuse ja vastupidavuse poolest. Jätkusuutlikult toodetud puuvill tagab, et iga särk on valmistatud keskkonna ja sotsiaalse vastutustundlikkusega. Õhuke kangas, kaaluga 145 g/m², pakub suurepärast hingavust ja mugavust, mis on ideaalne aktiivseteks päevadeks või lihtsalt lõõgastumiseks.

Üks E150 t-särgi silmapaistvamaid omadusi on selle värvivalik – üle 40 erineva tooni, mis võimaldavad individuaalset väljendust ja stiili. Värvid ulatuvad sügavatest toonidest kuni erksate ja pastelsete varjunditeni, pakkudes igaühele midagi.

E150 t-särk on ideaalne valik neile, kes otsivad mitmekülgset ja kvaliteetset rõivaeset, mis kestab kaua ja näeb hea välja igas olukorras. Meeste/unisex mudel (regular fit)
 Mõnus õhuke kangas igapäevaseks kandmiseks
 Üle 40ne erineva ja mitmekülgse tooni!
 Jätkusuutlikult toodetud puuvill
 Materjal: 100% kammpuuvill
 Kaal: 145 g/m² 4.9€ 
 3XL-5XL : 5.9€ 
 4XL-5XL : WHITE, BLACK, NAVY BLUE, SPORTY GREY, ROYAL BLUE, RED 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

RASKEM MUDEL

PIKKADE VARRUKATEGA

LASTE MUDEL

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED