POLOD 


Polosärgid on asjatundlik valik nii asutustele ja ettevõtetele kui ka eraisikutele ja meeskondadele. Polod pakuvad stiili, mugavust, mitmekülgsust ning sobivad suurepäraselt nii ametlikumateks olukordadeks ja tööle esindusrõivastuseks kui ka vabal ajal kandmiseks.
Asutustele ja ettevõtetele on polosärgid ideaalne viis brändi esindamiseks ja tugevdamiseks - olles osa ametlikust tööriietusest või kasutatavad üritustel ja messidel.

Oleme aja jooksul omandatud teadmiste ja kogemuste põhjal sorteerinud ning valinud välja põhjaliku ja kompaktse polode valiku. Meie põhifookuses on olnud: materjalide kvaliteet, vastupidavus, hinna ja kvaliteedi suhe ning hea ja kiire saadavus. Mille järgi valida polosärk just meie valikust?

 MATERJAL 

Enamik meie särkidest on valmistatud puuvillast, aga lisaks leidub ka segamaterjale, milles on elastaani [stretš] või polüestrit.
Peaaegu kõigi meie toodete kangad vastavad OEKO-TEX standarditele.
Vaata kanga paksust/kaalu. Kuni 160 g/m²: õhukesem/kergem kangas; 160-180 g/m²: keskmine ja 180+ g/m²: paksem/raskem kangas.
Orgaanilised/loodussäästlikul teel toodetud materjalidest polod leiab eraldi ka siit: ORGANIC
 Kangad ja lõiked, mis sobivad just aktiivsemasse ja nõudlikuma keskkonda: WORK

 STIIL JA LÕIGE 

Vaata nööbirea stiili ja selle pikkust.
Lõige: paljud meie polod on sirge lõike ja keskmise fitiga, et sobiksid võimalikult erinevatele kehatüüpidele. On ka mudeleid meestele ja naistele eraldi.
Vaata ja võrdle suurustetabeleid.
Varruka pikkus: lühikeste või pikkade varrukatega

 VÄRV 

Igal tootel on värvitoonide ruudukesed. Kui Teil on otsitav värv teada, soovitame orienteeruda selle järgi või küsida meilt järele.
 Valikus on ka mitmevärvilisi ja kontrastsete varrukatega ja kaelusega polosärke. Ideaalne võimalus leida just Teie brändiga sobivas toonis toode.

 KVALITEET JA HIND 

Kõrgem hind tähendab tavaliselt paremat kvaliteeti, kuid oleme suurt tähelepanu pööranud ka sellele, et meie valikust leiaks hea kvaliteediga tooteid ka soodsamast hinnaklassist.
Sorteeri:
Otsing: