PERFECTION PLAIN meeste puuvill-elastaan polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PERFECTION PLAIN 
meeste puuvill-elastaan polo

Perfection Plain meeste puuvill-elastaan polo on suurepärane valik meestele, kes otsivad mugavust ja vastupidavust ühes stiilses rõivaesemes.

Polo on valmistatud 95% puuvillast ja 5% elastaanist, mis ühendab endas puuvilla loomuliku pehmuse ja hingavuse ning elastaani venivuse ja vormisäilitamise võime. See kombinatsioon tagab, et polo säilitab oma kuju ja atraktiivse välimuse isegi pikaajalisel ja sagedasel kasutamisel.

Kaaluga 200 g/m² tagab see polo optimaalse tiheduse, mis on piisavalt robustne igapäevaseks kasutamiseks, kuid samas kerge ja mugav, et tagada hea enesetunne kogu päeva jooksul. Polo õrnalt veniv materjal lisab liikumisvabadust ja mugavust, tehes sellest ideaalse valiku nii tööl kui ka vaba aja veetmisel.

Investeerides Perfection Plain polosärki, saavad mehed kvaliteetse ja stiilse rõivaeseme, mis on mitmekülgne ja praktiline. Polo on ideaalne valik neile, kes soovivad ühendada mugavust ja stiili, pakkudes suurepärast valikut nii ametlikuks kui ka vabamaks kandmiseks. Mõnus õrnalt veniv kvaliteetne meeste polosärk
 Elastaani sisaldus tagab selle, et polo hoiab pikema aja peale paremini vormi
 Materjal: 95% puuvill / 5% elastaan

 Kaal: 200 g/m² 22.9€ 
 3XL : 24.9€ 

Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► PERFECTION PLAIN W

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED