OVERSIZED 


Stiil, mugavus ja väljendusrikkus. Oversized särgid ja pusad on trendikas valik nii sinu brändi ja meeskonna esindamiseks kui ka vabal ajal maksimaalseks mugavuseks ja moeka välimuse edasi andmiseks. Meie valikus on erineva stiili ja kangaga oversized tooteid, mida ka ise rõõmuga tihti kanname.

Mille järgi valida overized toode meie valikust?

 MATERJAL 

Enamik meie oversized toodete kangad on valmistatud orgaanilisest puuvillast.
Peaaegu kõigi meie toodete kangad vastavad OEKO-TEX standarditele.
Vaata kanga paksust/kaalu. Särkide puhul kuni 160 g/m²: õhukesem/kergem kangas; 160-180 g/m²: keskmine ja 180+ g/m²: paksem/raskem kangas. Pusadel on keskmine raskus 280 g/m².
Orgaanilised/loodussäästlikul teel toodetud materjalidest tooted leiab eraldi ka siit: ORGANIC
 Vastavalt soovile, vaadake, kas toode (pusa) on seest uhutud ("karvane", pehme) või mitte.

 STIIL JA LÕIGE 

 Pusade puhul valida välja, kas soovite kapuutsiga või ilma mudelit.
 Särgi lõige: oversized särgi puhul soovitame vaadata kui suurt või laia lõiget/fiti otsite ning jälgida varrukate pikkust. Mudeleid on ka meestele ja naistele eraldi.
 Pusa lõige: oversized pusa puhul soovitame vaadata samuti kui laia lõiget Te täpsemalt soovite. Samuti soovitame vaadata ka varrukaid/soonikuid ja nende stiili.
Vaata ja võrdle toodete suurustetabeleid.
Valikus on nii unisex kui ka tooteid naistele ja meestele eraldi.

 VÄRV 

Igal tootel on värvitoonide ruudukesed. Kui Teil on otsitav värv teada, soovitame orienteeruda selle järgi või küsida meilt järele.

 KVALITEET JA HIND 

Kõrgem hind tähendab tavaliselt paremat kvaliteeti, kuid oleme suurt tähelepanu pööranud ka sellele, et meie valikust leiaks hea kvaliteediga tooteid ka soodsamast hinnaklassist.
Sorteeri:
Otsing: