MOON meeste kapuutsi ja taskutega oversized pusa

Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

 MOON 
meeste kapuutsi ja taskutega oversized pusa

Moon meeste kapuutsi ja taskutega oversized pusa ühendab endas mugavuse ja kaasaegse disaini. Oversized lõige koos pikendatud õlajoonega loob modernse silueti, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kandmiseks. Neutraalne suuruse silt kaeluses võimaldab pusa kohandada vastavalt isiklikule stiilile, pakkudes minimalistlikku välimust.

Pusa sisemus on uhutud, tagades erakordse pehmuse ja soojuse, mis muudab selle ideaalseks valikuks jahedamatel päevadel. Külgedel asetsevad kängurutaskud lisavad praktilisust, pakkudes mugavat lahendust isiklike esemete hoiustamiseks või käte soojendamiseks. Paelte otstes ja kapuutsi osas, kust paelad väljuvad, on elegantse viimistlusega metalldetailid, mis lisavad pusa disainile peent aktsenti.

Materjalikooslus, 80% puuvill ja 20% polüester, ühendab endas loodusliku materjali pehmuse ja sünteetilise kiudude vastupidavuse, tagades toote pikaajalise kvaliteedi ja mugavuse. 280 g/m² kaaluga kangas pakub optimaalset tasakaalu soojuse ja hingavuse vahel, muutes pusa sobivaks erinevateks ilmastikutingimusteks.

Moon meeste kapuutsi ja taskutega oversized pusa on ideaalne valik ettevõtetele, asutustele ja eraisikutele, kes otsivad mugavat, kuid stiilselt lõdvestunud rõivaeset. Selle pusa valimine rõhutab kvaliteeti ja stiilitunnetust, pakkudes samal ajal mugavat ja praktilist kandekogemust. Oversized lõikega meeste kapuutsiga pusa
Pikendatud õlajoon
Neutraalne suuruse silt kaeluses
Materjal seest uhutud (pehme)
Külgedel kängurutaskud
Paelte otsetes metalldetailid
Kapuutsi osas, kust paelad väljuvad, on metalldetailid
• Materjal: 80% puuvill / 20% polüester
• Kaal: 280 g/m²
 25.9€ 
 3XL : 28.90€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist

NAISTE MUDEL

► MOON W

TUTVU TEISTE OVERSIZED TOODETEGA

► OVERSIZED TOOTED

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSAD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED