SPORDIRIIDED 


Spordisärgid ja -riided on oluline ja suurepärane valik nii eraisikutele garderoobi kui ka ettevõtetele, asutustele või erinevatele meeskondadele ja rühmadele. Spordiriided pakuvad mugavust, funktsionaalsust ja professionaalset välimust nii treeningutel, võistlustel, üritustel kui ka väljaspool spordisaali või väljakut.
Ideaalne viis esindada brändi, tugevdada meeskonnatunnet ja edendada ühtekuuluvust. Personaliseeritud spordiriided on samuti suurepärane reklaamivahend üritustel ja võistlustel.

Meie kompaktse ja põhjalikult aja jooksul välja valitud toodevaliku eesmärk on pakkuda: kvaliteeti, head ja kiiret saadavust. vastupidavust ning tootegrupile omast mugavust ja stiilsust. Mille järgi valida spordiriietus meie valikust?

 MATERJAL 

Enamik meie spordiriietest on valmistatud polüestrist, aga lisaks leidub ka segamaterjale, milles on nt elastaani [stretš] või on mikropolüestrist. Polüester tagab suurepärase vastupidavuse ja kangas kuivab kiiresti. Olenevalt kanga struktuurist on polüester samuti hingavam ja seljas mugavam kui puuvill.
Peaaegu kõigi meie toodete kangad vastavad OEKO-TEX standarditele.

 STIIL JA LÕIGE 

Kaeluse kuju
Lõige: paljud meie spordiriided on sirge lõike ja keskmise fitiga, et sobiksid võimalikult erinevatele kehatüüpidele. On ka mudeleid meestele ja naistele eraldi.
Vaata ja võrdle suurustetabeleid.
Varruka enda pikkus ning kas soovite lühikeste või pikkade varrukatega - või hoopis maika / tank top
 Polode puhul soovitame vaadata ka nööbirea pikkust

 VÄRV 

Igal tootel on värvitoonide ruudukesed. Kui Teil on otsitav värv teada, soovitame orienteeruda selle järgi või küsida meilt järele.
 Valikus on ka mitmevärvilisi spordipolosid ja -veste. Ideaalne võimalus leida just Teie brändiga sobivas toonis toode.

 KVALITEET JA HIND 

Kõrgem hind tähendab tavaliselt paremat kvaliteeti, kuid oleme suurt tähelepanu pööranud ka sellele, et meie valikust leiaks hea kvaliteediga tooteid ka soodsamast hinnaklassist.
Sorteeri:
Otsing: