PA439 
kiiresti kuivav naiste spordisärk

PA439 kiiresti kuivav naiste spordisärk on loodud vastama aktiivsete naiste vajadustele, ühendades endas stiili ja funktsionaalsust. 

See särk sobib suurepäraselt nii sportimiseks kui ka igapäevaseks kandmiseks, pakkudes mugavust ja toetust igas olukorras.

Särk on valmistatud kergest, õhukesest ja kiiresti kuivavast 100% polüester materjalist. See tehnoloogiline kangas aitab efektiivselt juhtida niiskust eemale kehast, hoides kandja kuiva ja mugavana ka aktiivse tegevuse ajal. Materjali kergus (140 g/m²) tagab, et särk ei muutu koormavaks ega piira liikumist, võimaldades seeläbi suuremat liikumisvabadust.

PA439 spordisärgi klassikaline, kergelt kehasse lõige rõhutab naiselikku siluetti, pakkudes samal ajal piisavat vabadust aktiivseteks tegevusteks. See lõige ja stiilne disain teevad sellest särgist mitmekülgse valiku, mis näeb hea välja nii spordiklubis kui ka linnatänaval.

Kokkuvõttes on PA439 naiste spordisärk suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja stiilset riietust, mis toetab aktiivset elustiili ja sobib kandmiseks nii treeningutel kui ka vaba aja veetmisel. Naiste mudel
 Klassikaline, kergelt kehasse lõige
 Tehnoloogiline, kerge, õhuke ja kiiresti kuivav kangas
 Sobilik peale sportimise ka vabal ajal kandmiseks
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 140 g/m² 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PA438

LASTE MUDEL

► PA445

MAIKA / TANK TOP

► PA442

PIKKADE VARRUKATEGA

► PA444

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED