PA444 pikkade varrukatega naiste spordisärk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PA444 
pikkade varrukatega naiste spordisärk

PA444 pikkade varrukatega naiste spordisärk on suurepärane valik aktiivsetele naistele, kes otsivad funktsionaalsust ja stiili. 

Särk ühendab endas kaasaegse tehnoloogia ja mugava disaini, tagades optimaalse jõudluse sportliku tegevuse ajal.

Särgi materjaliks on 100% polüester, mis on tuntud oma kiiresti kuivavate omaduste poolest. See hoiab kandja keha kuivana ja mugavana isegi intensiivse treeningu käigus. Polüester on ka kerge materjal (kaaluga 140 g/m²), mis lisab mugavust ja tagab, et särk ei piira liikumist.

Raglaanvarrukad on oluline disainielement, mis tagab parima võimaliku mugavuse, võimaldades laiemat liikumisulatust ilma ebamugavust tekitamata. See on eriti oluline spordiriietuses, kus iga detail võib mõjutada sooritust.

PA444 spordisärk on saadaval mitmes värvitoonis, pakkudes mitmekülgsust igale maitsele ja vajadusele. See võimaldab kandjal valida enda stiilile ja eelistustele vastava variandi, muutes selle ideaalseks valikuks nii individuaalseks kasutamiseks kui ka meeskondadele, kes soovivad ühtset välimust.

PA444 on suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja stiilset spordisärki, mis on võimeline vastama nii igapäevastele kui ka erilistele sportlikele nõudmistele.

 Naiste mudel
 Tehnoloogilisest materjalist kiiresti kuivav kangas
 Raglaanvarrukad tagavad parima mugavuse
 Hea värvivalik
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 140 g/m² 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PA443

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED