SPORTY LSL pikkade varrukatega meeste spordisärk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SPORTY LSL 
pikkade varrukatega meeste spordisärk

Sporty LSL on pikkade varrukatega meeste spordisärk, mis on kujundatud pakkuma suurepärast jõudlust ja mugavust aktiivse elustiili harrastajatele. 

See särk on ideaalne kaaslane jahedamates tingimustes sportimiseks või igapäevaseks aktiivseks kasutamiseks, ühendades endas stiili ja funktsionaalsuse.

Särk on valmistatud 100% polüestrist, mis on tuntud oma kiiresti kuivavate omaduste poolest. See materjalivalik tagab, et isegi tugeva füüsilise koormuse korral ei jää niiskus särgi külge, aidates säilitada keha kuivust ja mugavust. Lisaks on polüester kerge materjal (kaaluga 140 g/m²), mis tagab, et särk ei muutu koormavaks ega takista liikumist.

Sporty LSL spordisärgi lihtne ja praktiline disain muudab selle suurepäraseks valikuks meestele, kes otsivad kvaliteetset ja mugavat spordiriietust, mis sobib nii sportimiseks kui ka vaba aja veetmiseks. Särk sobib suurepäraselt ka ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnaliikmetele pakkuda professionaalset ja funktsionaalset riietust, mis on võimeline vastama aktiivse tööpäeva nõudmistele. Pikkade varrukatega spordisärk meestele
 Kiirelt kuivav
 Materjal: 100% polüester

 Kaal: 140 g/m² 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL:

► SPORTY LSL W

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA:

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA:

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED