DESTINY mikropolüestrist spordisärk meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 DESTINY 
mikropolüestrist spordisärk meestele

DESTINY mikropolüestrist spordisärk meestele on disainitud vastama aktiivse eluviisi nõudmistele, ühendades mugavuse ja tehnilised omadused, mis toetavad sportimist ja igapäevast aktiivsust.

Särgi materjal koosneb 95% mikropolüestrist ja 5% elastaanist, pakkudes õrnalt venivat ja siledat kangast, mis liigub koos kehaga. See koostis tagab suurepärase mugavuse ja liikumisvabaduse, samal ajal kiiresti kuivades ja aidates hoida kandjat kuiva ja jahedana. Mikropolüester lisab särgile pehmust ja vastupidavust, samas kui elastaani sisaldus võimaldab särgil paremini keha järgi vormuda ja säilitada oma kuju.

Särgi kaal on 160 g/m², mis teeb sellest kerge, kuid vastupidava valiku, mis sobib nii intensiivseteks treeninguteks kui ka vabaaja tegevusteks. Eemaldatav silt on veel üks läbimõeldud detail, mis lisab kandmismugavust, võimaldades vältida nahaärritust, mis võib tekkida sildi hõõrdumisest.

DESTINY spordisärk on ideaalne valik meestele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja stiilset spordiriietust, mis on loodud kestma ja toetama aktiivset elustiili igal sammul. Mõnus mikropolüestrist spordisärk meestele
 Õrnalt veniv sile ja kiirelt kuivav kangas
 Ideaalne sportimiseks ja liikuvasse eluviisi
 Eemaldatav silt
 Materjal: 95% mikropolüester / 5% elastaan

 Kaal: 160 g/m² 10.9€ 
 3XL : 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► DESTINY W

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED