DESTINY W mikropolüestrist spordisärk naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 DESTINY W 
mikropolüestrist spordisärk naistele

DESTINY W spordisärk naistele on kujundatud pakkuma erakordset mugavust ja funktsionaalsust aktiivsetele naistele. 

See särk ühendab mikropolüestri pehmuse ja elastaani paindlikkuse, muutes selle ideaalseks valikuks nii sportimiseks kui ka aktiivse eluviisi nautimiseks.

Materjali koostis on 95% mikropolüester ja 5% elastaan, mis annab särgile õrna venivuse, võimaldades suuremat liikumisvabadust ja mugavust. Mikropolüester tagab sileda pinna ning kiire kuivamise omadused, aidates hoida kandja keha kuivana ja mugavana isegi intensiivse füüsilise tegevuse ajal. Elastaani lisamine materjali koostisesse toetab särgi vormi säilitamist ja parandab selle üldist vastupidavust.

Särk on disainitud kaasaegse ja naiseliku lõikega, mis rõhutab kandja figuuri samal ajal pakkudes piisavalt ruumi liikumiseks. Selle kaal on 160 g/m², mis tagab, et särk on piisavalt kerge, et pakkuda mugavust ilma liigse koormuseta.

Lisaks on DESTINY W spordisärgil eemaldatav silt, mis võimaldab kandjal vabaneda võimalikest ärritajatest, muutes selle veelgi mugavamaks igapäevaseks kasutamiseks.

Kokkuvõttes on DESTINY W spordisärk naistele suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset, stiilset ja mugavat spordiriietust, mis toetab aktiivset elustiili ja pakub maksimaalset mugavust.Mõnus mikropolüestrist spordisärk naistele
 Õrnalt veniv sile ja kiirelt kuivav kangas
 Ideaalne sportimiseks ja liikuvasse eluviisi
 Eemaldatav silt
 Materjal: 95% mikropolüester / 5% elastaan
 Kaal: 160 g/m² 9.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► DESTINY

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED