SPORTY LSL W pikkade varrukatega naiste spordisärk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SPORTY LSL W 
pikkade varrukatega naiste spordisärk

Sporty LSL W on pikkade varrukatega naiste spordisärk, mis on loodud spetsiaalselt aktiivse elustiili nõudmiste rahuldamiseks. See särk ühendab endas funktsionaalsuse ja mugavuse, olles ideaalne valik jahedamate ilmade sportimiseks või igapäevaseks kandmiseks.

Särgi materjaliks on 100% polüester, mis on tuntud oma kiirelt kuivavate omaduste poolest. See tagab, et isegi intensiivse füüsilise tegevuse käigus ei jää niiskus särgi külge kinni, aidates kandjal end mugavalt ja kuivalt tunda. Lisaks on polüester kerge (140 g/m²), mis tagab, et särk ei muutu kandmise ajal raskeks ega ebamugavaks.

Sporty LSL W spordisärk on tänu oma lihtsale, ent funktsionaalsele disainile suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset spordiriietust, mis pakub soojuse ja mugavuse tasakaalu aktiivsetel päevadel. Selle särk on ideaalne ka ettevõtetele, kes soovivad pakkuda oma töötajatele või meeskonnaliikmetele stiilset ja praktilist riietust, mis on sobilik nii sportimiseks kui ka muudeks aktiivseteks tegevusteks. Pikkade varrukatega spordisärk naistele
 Kiirelt kuivav
 Materjal: 100% polüester

 Kaal: 140 g/m² 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL:

► SPORTY LSL

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA:

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA:

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED