PA445 kiiresti kuivavast materjalist laste spordisärk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PA445 
kiiresti kuivavast materjalist laste spordisärk

PA445 laste spordisärk on suurepärane valik noortele sportlastele, kes vajavad mugavat ja funktsionaalset riietust, mis püsib mugav ja kuiv ka aktiivsete tegevuste ajal. 

Selle unisex mudel sobib nii tüdrukutele kui poistele, muutes selle ideaalseks valikuks erinevatel spordialadel osalemiseks.

Särk on valmistatud tehnoloogilisest ja kiiresti kuivavast 100% polüester materjalist. See omadus aitab juhtida niiskust eemale kehast, hoides noored sportlased jahedana ja kuivana, mis on oluline nii treeningute efektiivsuse kui ka mugavuse seisukohast. Polüester on lisaks kerge (140 g/m²), tagades, et särk ei muutu liikumisel koormavaks.

Eriline raglaanlõige on kujundatud pakkuma parimat mugavust, võimaldades vaba liikumist õlavöötmes ja ümber keha, mis on eriti oluline lastele, kes on pidevas liikumises. See lõige tagab, et särk istub hästi seljas, ilma et piiraks laste tegevust.

Lai ja mitmekülgne värvivalik annab võimaluse valida just need toonid, mis meeldivad lastele kõige enam või sobivad meeskonna värvidesse, muutes PA445 spordisärgi praktiliseks ja atraktiivseks valikuks igasugusteks sportlikeks ja vaba aja tegevusteks. Unisex mudel
 Tehnoloogiline ja kiiresti kuivav kangas
 Lai ja mitmekülgne värvivalik
 Raglaanlõige tagab parima mugavuse seljas
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 140 g/m² 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PA438

NAISTE MUDEL

► PA439

TUTVU TEISTE LASTE TOODETEGA

► LASTE TOOTED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED