Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

 CLIQUE ACTIVE-T 
sportlikud meeste särgid

Clique Active-T sportlikud meeste särgid on disainitud mugavust ja funktsionaalsust silmas pidades, pakkudes laia valikut värvitoone – punane, sinine, HI-VIS oranž, valge, HI-VIS kollane, must, tumesinine ja roheline. 

Need mitmekülgsed värvivalikud võimaldavad kohandada särke vastavalt individuaalsetele eelistustele või ettevõtte brändingu vajadustele.

Clique Active-T särgid on valmistatud 100% polüestrist, mis on ideaalne valik aktiivseks kasutamiseks tänu oma kergele kaalule (135 gr/m²) ja hingavusele. Polüester tagab ka suurepärase niiskuse juhtimise, mis aitab sportliku tegevuse ajal hoida keha kuivana ja mugavana.

Eriti tähelepanuväärsed on HI-VIS oranž ja HI-VIS kollane särgid, mis on suurepärased valikud tegevusteks, kus on oluline suurendada nähtavust ohutuse eesmärgil. Need särgid on seega ideaalsed näiteks ehitustöödeks või muudeks tegevusteks, kus töötajate nähtavus on kriitiline.

Clique Active-T meeste särgid sobivad hästi ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda funktsionaalset ja professionaalset töörõivastust, ning eraisikutele, kes otsivad kvaliteetset ja mugavat spordisärki igapäevaseks aktiivseks kasutamiseks. Tänu vastupidavale materjalile ja laiale värvivalikule on need särgid suurepärane investeering igasuguse aktiivse tegevuse jaoks.Funktsionaalne sportlik särk meestele.

Värvus: punane, sinine, HI-VIS oranž, valge, HI-VIS kollane, must, tumesinine, roheline
Materjal: 100% polüester

Kaal: 135 gr/m² Küsi hinda 
Küsi pakkumist.


NAISTE MUDEL

► CLIQUE ACTIVE-T W

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED