PA482 kvaliteet ja sportlikkus ühes polos

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PA482 
kvaliteet ja sportlikkus ühes polos

PA482 sportlik polo meestele on disainitud ühendama kvaliteeti ja sportlikkust, pakkudes mugavust ja stiili igasuguse aktiivse tegevuse juures.

Polo on valmistatud materjalist, mis koosneb 50% tavalisest polüestrist ja 50% Cool Plus® polüestrist. See kombinatsioon tagab erakordse kerguse, hingavuse ja vastupidavuse, samas kiiresti kuivava omadusega, mis hoiab kandja kuivana ja mugavana ka intensiivse liikumise ajal. Cool Plus® tehnoloogia on suunatud optimaalsele niiskuse juhtimisele, mis teeb sellest särgist suurepärase valiku sportlikeks ja aktiivseteks päevadeks.

PA482 polo sportlik välimus on rõhutatud kolme esinööbiga, mis lisab klassikalisele polo särgile kaasaegset joont ning võimaldab kandjal särgi istuvust vastavalt vajadusele reguleerida. Selle kaal on vaid 145 g/m², muutes selle eriti kergeks ja mugavaks kandmiseks nii sportides kui ka vaba aja veetmisel.

PA482 on ideaalne valik ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnale pakkuda professionaalset ja stiilset spordiriietust, ning aktiivsetele meestele, kes otsivad kvaliteetset ja mugavat polo, mis ühendab endas nii praktilisust kui ka esteetilist meeldivust. Meeste mudel
 Suurepärane kergus, hingavus ja vastupidavus
 Sportlik välimus ja omadused (kiiresti kuivav)
 3 nööpi ees
 Materjal: 50% polüester /  50% polüester Cool Plus®
 Kaal: 145 g/m² 12.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► PA483

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLODTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED