FANTASY spordisärk meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 FANTASY 
spordisärk meestele

Fantasy spordisärk meestele on kujundatud toetama aktiivset ja dünaamilist elustiili, pakkudes nii mugavust kui ka stiili. 

See särk on suurepärane valik meestele, kes soovivad ühendada sportlikkuse ja esteetilise väljanägemise nii treeningutel kui ka igapäevases kasutuses.

Särgi materjaliks on 100% polüester, mis on tuntud oma kiirelt kuivavate omaduste poolest. See materjal aitab efektiivselt juhtida niiskust eemale kehast, tagades, et kandja püsib kuiv ja mugav ka kõige intensiivsemate treeningute ajal. Polüester on ka kerge (150 g/m²), mis lisab mugavust ja võimaldab suuremat liikumisvabadust.

Fantasy spordisärgi disainis on rõhutatud sportlik erilaadse kujundusega kaelust, mis lisab särgile unikaalse välimuse. See detail ei ole mitte ainult stiilne, vaid ka praktiline, lisades spordisärgile isikupära ja muutes selle silmapaistvaks spordisaalis või väljas treenides.

Fantasy spordisärk meestele on ideaalne valik neile, kes otsivad kvaliteetset ja funktsionaalset spordiriietust, mis toetab aktiivset elustiili ja näeb hea välja nii sportimisel kui ka vaba aja veetmisel. Mõnus polüestrist spordisärk meestele
 Kiirelt kuivav kangas
 Ideaalne sportimiseks ja liikuvasse eluviisi
 Sportlik erilaadse kujundusega kaelus
 Materjal: 100% polüester

 Kaal: 150 g/m²  6.9€ 
 3XL : 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► FANTASY W

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED