FANTASY W spordisärk naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 FANTASY W 
spordisärk naistele

Fantasy W spordisärk naistele on loodud toetama aktiivset ja dünaamilist eluviisi, ühendades endas mugavuse, funktsionaalsuse ja stiili. 

See särk on suurepärane valik naistele, kes soovivad rõhutada oma sportlikku välimust nii treeningutel kui ka igapäevaelus.

Särk on valmistatud 100% polüestrist, mis tagab kiire kuivamise omadused. See materjal aitab juhtida niiskust eemale kehast, hoides kandjat kuiva ja mugavana ka aktiivse tegevuse ajal. Lisaks on polüester kerge (150 g/m²), mis tagab suurema mugavuse ja liikumisvabaduse.

Eriline tähelepanu on pööratud Fantasy W särgi disainile, kus sportlik erilaadse kujundusega kaelus lisab unikaalse visuaalse elemendi, mis eristab seda teistest spordisärkidest. See stiilne detail muudab särgi atraktiivseks ja silmapaistvaks, rõhutades naiselikku siluetti ja lisades isikupära.

Fantasy W spordisärk on ideaalne valik naistele, kes otsivad kvaliteetset ja stiilset spordiriietust, mis on mugav ja funktsionaalne ning sobib suurepäraselt nii jõusaali, jooksurajale kui ka vaba aja aktiivseteks tegevusteks. Mõnus polüestrist spordisärk naistele
 Kiirelt kuivav kangas
 Ideaalne sportimiseks ja liikuvasse eluviisi
 Sportlik erilaadse kujundusega kaelus
 Materjal: 100% polüester

 Kaal: 150 g/m²  6.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► FANTASY

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED