PA490 mitmevärviline sportlik naiste polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PA490 
mitmevärviline sportlik naiste polo

PA490 mitmevärviline sportlik naiste polo ühendab endas tehnilise soorituse ja stiilse disaini, olles loodud spetsiaalselt aktiivsetele naistele, kes hindavad mugavust ja funktsionaalsust.

See naiste polo on valmistatud ainulaadsest kangasegust, mis koosneb 50% tavalisest polüestrist ja 50% Cool Plus® polüestrist. Cool Plus® tehnoloogia on eriti tõhus higi kehast eemale juhtimisel, mis aitab säilitada jahedust ja kuivust isegi intensiivse tegevuse ajal. Kiiresti kuivav ja suurepäraselt hingav materjal tagab samuti särje vastupidavuse ja mugavuse pikaajalisel kandmisel.

PA490 polo on disainitud kergelt kehasse lõikega, pakkudes naiselikku siluetti, mis ei piira liikumist. Kontrastsete toonidega krae ja varrukad lisavad visuaalset huvi ning võimaldavad kergesti kohandada särki vastavalt teie rühma või ettevõtte värvidele. Särgi all olevad väikesed lõhikud külgedel suurendavad mugavust ja liikumisvabadust.

PA490 mitmevärviline sportlik polo on suurepärane valik nii ettevõtetele, kes soovivad oma naiskonnaliikmetele pakkuda stiilset ja funktsionaalset spordiriietust, kui ka aktiivsetele naistele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja visuaalselt köitvat polo, mis vastab kõrgeimatele sooritusnõuetele. Naiste mudel (kergelt kehasse lõige)
 Cool Plus® juhib efektiivselt higi kehast eemale
 Kiiresti kuivav kangas
 Suurepäraselt hingav, vastupidav
 Kontrastsete toonidega krae ja varrukad (ideaalne kui toonid sobivad nt Teie rühma või ettevõtte toonidega
 All külgedel väikesed lõhikud
 Materjal: 50% polüester / 50% polüester Cool Plus®
 Kaal: 180 g/m² 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PA489

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLODTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED