PA489 mitmevärviline meeste sportlik polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PA489 
mitmevärviline meeste sportlik polo

PA489 mitmevärviline meeste sportlik polo on disainitud vastama aktiivse elustiili nõudmistele, ühendades endas stiili ja suurepärast funktsionaalsust.

Särgi kangas koosneb 50% tavalisest polüestrist ja 50% Cool Plus® polüestrist, mis tagab efektiivse higistamise juhtimise. Cool Plus® tehnoloogia on suunatud higi kiirele eemaldamisele kehapinnalt, aidates seeläbi hoida keha jaheda ja kuivana ka intensiivsete tegevuste ajal. Kiiresti kuivav ja hingav materjal lisab mugavust ja vastupidavust, mis on oluline regulaarsel kasutamisel.

PA489 polo on kergelt kehasse lõigatud, pakkudes meeldivat istuvust, mis ei piira liikumisvabadust. Kontrastsete toonidega krae ja varrukad võimaldavad särki kohandada vastavalt ettevõtte või meeskonna värvidele, andes võimaluse luua ühtne ja professionaalne välimus. All külgedel asuvad väikesed lõhikud suurendavad liikuvust, muutes polo ideaalseks valikuks nii sportimiseks kui ka vaba aja veetmiseks.

PA489 mitmevärviline sportlik polo on suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonnale pakkuda stiilset ja funktsionaalset spordiriietust, samuti aktiivsetele meestele, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja stiilselt disainitud polo, mis vastab kõrgendatud sooritusstandarditele. Meeste mudel (kergelt kehasse lõige)
 Cool Plus® juhib efektiivselt higi kehast eemale
 Kiiresti kuivav kangas
 Suurepäraselt hingav, vastupidav
 Kontrastsete toonidega krae ja varrukad (ideaalne kui toonid sobivad nt Teie rühma või ettevõtte toonidega
 All külgedel väikesed lõhikud
 Materjal: 50% polüester / 50% polüester Cool Plus®
 Kaal: 180 g/m² 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► PA490

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLODTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED