SPORTY TT W naiste spordisärk, spordimaika

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SPORTY TT W 
naiste spordisärk, spordimaika

Sporty TT W on naiste spordisärk, mis on kavandatud spetsiaalselt aktiivsetele naistele, kes hindavad mugavust ja jõudlust. See spordimaika on ideaalne valik jooksuks, jõutreeninguks või mistahes muuks sportlikuks tegevuseks, pakkudes kvaliteetset toetust ja stiili.

Särk on valmistatud 100% polüestrist, mis on tuntud oma kiiresti kuivavate omaduste poolest. See tagab, et kandja püsib mugav ja kuiv isegi intensiivsete treeningute ajal. Polüester on ka kerge materjal, mille kaal on vaid 140 g/m², mis aitab vähendada koormust ja suurendab mugavust liikumise ajal.

Sporty TT W spordisärgi disain ja materjalivalik tagavad optimaalse hingavuse ja vastupidavuse, muutes selle ideaalseks valikuks regulaarseteks treeninguteks. Selle lihtne, ent funktsionaalne stiil sobib suurepäraselt nii üksi kandmiseks kui ka kihtidena teiste spordiriietega, pakkudes paindlikkust igasuguse aktiivse tegevuse jaoks.

Sporty TT W spordisärk on suurepärane valik naistele, kes otsivad usaldusväärset ja stiilset spordiriietust, mis toetab nende aktiivset eluviisi ja aitab saavutada parimaid tulemusi sportimisel. Materjal: 100% polüester
Kiirelt kuivav
 Kaal: 140 g/m² 4.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► SPORTY TT

T-SÄRK

► SPORTY W

PIKKADE VARRUKATEGA

► SPORTY LSL W

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED