SPORTY TT meeste spordisärk, spordimaika

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SPORTY TT 
meeste spordisärk, spordimaika

Sporty TT on meeste spordisärk, mille on kujundatud eesmärgiga toetada aktiivset eluviisi. 

See spordimaika on suurepärane valik erinevateks tegevusteks alates jooksmisest kuni jõusaalitreeninguteni, ühendades endas nii mugavuse kui ka jõudluse.

Särk on valmistatud 100% polüestrist, mis on tuntud oma kiiresti kuivavate omaduste poolest, hoides kandja kuiva ja mugavana isegi intensiivse füüsilise koormuse ajal. Polüester on lisaks väga kerge, kaaluga vaid 140 g/m², mis aitab vähendada üleliigset koormust ja suurendab mugavust aktiivsetel tegevustel.

Sporty TT spordisärk on disainitud spetsiaalselt meestele, pakkudes optimaalset liikumisvabadust ja hingavust, mis on oluline aktiivse ja dünaamilise eluviisi puhul. Selle minimalistlik ja funktsionaalne disain teeb sellest ideaalse valiku nii igapäevasteks treeninguteks kui ka konkreetsemateks spordisündmusteks.

Kokkuvõtvalt, Sporty TT meeste spordisärk on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset, vastupidavat ja stiilset spordiriietust, mis toetab nende aktiivset elustiili ja aitab saavutada paremaid tulemusi sportimisel. Materjal: 100% polüester
 Kiirelt kuivav
 Kaal: 140 g/m² 4.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► SPORTY TT W

T-SÄRK

► SPORTY

PIKKADE VARRUKATEGA

► SPORTY LSL

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED