chance taaskasutatud mikropolüestrist spordisärk

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 CHANCE 
taaskasutatud mikropolüestrist spordisärk

CHANCE spordisärk meestele on valmistatud 100% taaskasutatud mikropolüestrist, ühendades keskkonnasõbralikkuse ja kõrge sportliku sooritusvõime. 

See särk on suurepärane valik aktiivsetele meestele, kes hindavad nii jätkusuutlikkust kui ka mugavust sportimisel ja igapäevaelus.

Taaskasutatud mikropolüester tagab, et särk on õhuke, kerge (kaal 140 g/m²) ja kiiresti kuivav, mis aitab juhtida niiskust eemale kehast ja säilitada kandja keha kuiva ning mugavana ka intensiivse tegevuse ajal. See materjalivalik toetab aktiivset liikumist, tagades samal ajal minimaalse keskkonnamõju.

Disaini osas pakub CHANCE spordisärk lihtsat ja funktsionaalset stiili, mis sobib suurepäraselt nii sportlikuks tegevuseks kui ka vaba aja veetmiseks. Särgi kaeluses puudub brändi silt, mis lisab mugavust, vältides nahaärritust ja ebamugavustunnet treeningu ajal.

CHANCE meeste spordisärk on ideaalne valik neile, kes otsivad kvaliteetset, mugavat ja keskkonnateadlikku spordiriietust, mis on võimeline vastama nii sportlikele kui ka igapäevastele vajadustele. Mõnus õhuke mikropolüestrist spordisärk meestele
 Kiirelt kuivav kangas
 Ideaalne sportimiseks ja liikuvasse eluviisi
 Kaeluses puudub brändi silt
 Materjal: 100% taaskasutatud mikropolüester

 Kaal: 140 g/m² 8.9€ 
 3XL : 9.90€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► CHANCE W

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU  TEISTE ORGANIC TOODETEGA

► ORGANIC

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED