PA481 sportlik naiste polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PA481 
sportlik naiste polo

PA481 sportlik naiste polo on kujundatud nii funktsionaalsust kui ka stiili silmas pidades, sobides suurepäraselt aktiivsetele naistele, kes hindavad esinduslikku välimust ja mugavust.

Selle polo särgi materjaliks on 100% polüester, mis on tuntud oma kiirelt kuivavate omaduste poolest, aidates hoida keha kuivana ja mugavana ka aktiivse tegevuse ajal. Kerge kangas (155 g/m²) tagab optimaalse liikumisvabaduse ja on vastupidav, säilitades oma kuju ja värvi ka pärast korduvat pesu.

PA481 polo eristub tänu oma disainile, kus õlgadel on kontrastne kant, lisades särgile modernset aktsenti. Kolme nööbiga esikülg annab särkile klassikalise polo särgi ilme, muutes selle sobilikuks nii sportlikeks tegevusteks kui ka vabaaja riietuseks, kus on oluline esinduslik välimus.

PA481 sportlik polo on suurepärane valik nii ettevõtetele, kes soovivad oma töötajatele pakkuda professionaalset ja stiilset spordiriietust, kui ka aktiivsetele naistele, kes otsivad kvaliteetset ja mugavat polo, mis ühendab endas nii funktsionaalsust kui ka kaasaegset disaini. Naiste mudel
 Kiiresti kuivav kangas
 Õlgadel kontrastne kant
 Esinduslik välimus, kolme nööbiga
 Materjal: 100% polüester
 Kaal: 155 g/m² 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PA480

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLODTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED