PLANET 
orgaanilisest puuvillast meeste polosärk

Planet orgaanilisest puuvillast meeste polosärk on suurepärane valik keskkonnateadlikele meestele, kes hindavad kvaliteeti ja jätkusuutlikkust. 

Täielikult orgaanilisest puuvillast valmistatud, tagab see polo, et kandja tunneb end mugavalt ja stiilselt, säilitades samas teadlikkuse keskkonnamõjudest. Keskmise paksusega kangas kaaluga 170 g/m² on sobilik erinevatesse keskkondadesse, olgu selleks kontor, kohvik või loodusmatk, pakkudes optimaalset mugavust ja hingavust.

Planet polosärk on saadaval mahedates ja naturaalsetes värvitoonides, mis kajastavad looduse ilu ning sobivad suurepäraselt kokku teiste garderoobi esemetega. Selle polosärgi kasutamine võimaldab meestel mitte ainult hea välja näha, vaid ka teha teadlikke valikuid, mis toetavad jätkusuutlikku moe tulevikku.

Valides Planet polosärgi, investeerite rõivaesse, mis mitte ainult ei täienda teie garderoobi, vaid toetab ka keskkonnasõbralikke tootmispraktikaid. See on ideaalne valik meestele, kes soovivad ühendada stiili, mugavuse ja vastutustundliku tarbimise. Meeste mudel (regular fit)
 Orgaaniline ja jätkusuutlikult toodetud kangas
 Mahedad ja naturaalsed värvitoonid
 Keskmise paksusega kangas - sobilik erinevatesse keskkondadesse
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill
 Kaal: 170 g/m² 9.9€ 
 3XL : 10.9€ 
 4XL-5XL : 12.9€ 

Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► PLANET W

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

► ORGANIC

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED