GRAND W naiste polosärk merseriseeritud puuvillast

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 GRAND W 
naiste polosärk merseriseeritud puuvillast

Grand W naiste polosärk merseriseeritud puuvillast on elegantne ja kvaliteetne valik, mis ühendab endas stiili ja vastupidavust. 

Merseriseeritud puuvill on eriline just oma töötlemisprotsessi poolest, mille käigus puuvillakiud muutuvad tugevamaks ja omandavad siidise läike. See töötlus mitte ainult ei suurenda kanga vastupidavust, vaid tagab ka selle, et kangas on kergemini värvitav ja vähem altid topiliseks muutumisele.

Särgi kangas on õhemast kuni keskmise paksuseni (160 g/m²), mis muudab selle ideaalseks valikuks aastaringseks kandmiseks, pakkudes piisavalt kaitset ilma, et see muutuks liiga paksuks või raskust tundmaks. Tänu merseriseeritud puuvilla erilistele omadustele pakub see polo suurepärast mugavust ja säilitab oma ilusa välimuse ka pikaajalise kasutamise järel.

Grand W polosärk on suurepärane valik naistele, kes otsivad kvaliteetset, stiilset ja praktilist rõivaeset, mis sobib nii ametlikeks sündmusteks kui ka vabaja riietuseks. Selle särk ühendab endas luksusliku välimuse ja praktilisuse, muutes selle ideaalseks garderoobi täienduseks igale naisele, kes hindab kvaliteeti ja stiili. Kvaliteetne õhem-keskmise paksusega naiste polo.
 Merseriseeritud puuvillast: seda lõnga saadakse puuvillast spetsiaalse protsessiga, mille tulemuseks on väga vastupidav ja siidise läikiva viimistlusega toode.
 Kangas on ka tugevam kui tavaline puuvillast kangas, kergemini värvitav ja merseriseerimine kahandab valmistoote topiliseks minekut.
 Materjal: 100% merseriseeritud puuvill

 Kaal: 160 g/m² 22.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► GRAND

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED