GRAND meeste polo merseriseeritud puuvillast

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 GRAND 
meeste polo merseriseeritud puuvillast

Grand meeste polo, mis on valmistatud merseriseeritud puuvillast, pakub erakordset kvaliteeti ja stiili. 

Merseriseerimisprotsess muudab puuvillakiud tugevamaks ja annab kangale siidise läike, suurendades selle vastupidavust ja visuaalset atraktiivsust. Lisaks on see materjal kergemini värvitav ning vähem altid topiliseks muutumisele, mis tagab särgi pikaajalise ilusa välimuse.

Kangas, mille kaal on 160 g/m², on õhemast kuni keskmise paksusega, mis teeb sellest ideaalse valiku mitmesugusteks olukordadeks, olgu need siis ametlikumad sündmused või vaba aja veetmine. Selle kvaliteetne viimistlus ja mugavus tagavad, et polo säilitab oma vormi ja välimuse isegi pärast korduvat pesu ja kandmist.

Grand meeste polo merseriseeritud puuvillast on suurepärane valik meestele, kes hindavad kvaliteeti ja soovivad oma garderoobi lisada stiilset, kuid praktilist rõivaeset. Selle polo elegantne ja rafineeritud disain muudab selle ideaalseks igapäevaseks kandmiseks, pakkudes mugavust ja stiili igas situatsioonis. Kvaliteetne õhem-keskmise paksusega meeste polo
 Merseriseeritud puuvillast: seda lõnga saadakse puuvillast spetsiaalse protsessiga, mille tulemuseks on väga vastupidav ja siidise läikiva viimistlusega toode.
 Kangas on ka tugevam kui tavaline puuvillast kangas, kergemini värvitav ja merseriseerimine kahandab valmistoote topiliseks minekut.
 Materjal: 100% merseriseeritud puuvill

 Kaal: 160 g/m² 22.9€ 
 3XL : 24.9€ 

Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► GRAND W

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED