RESIST HEAVY POLO W tööpolo naistele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 RESIST HEAVY POLO W 
tööpolo naistele

Resist Heavy Polo W tööpolo naistele on loodud vastupidavust ja mugavust silmas pidades, mis on eriti oluline töökeskkonnas, kus riided peavad vastu pidama kõrgendatud nõudmistele. 

Polo on valmistatud 100% eelkahandatud puuvillast, mis tähendab, et see on töödeldud viisil, mis minimeerib kokkutõmbumist pesemisel ja on vastupidav kõrgematele temperatuuridele.

Kaaluga 200 g/m² tagab see polo piisava tiheduse, pakkudes kestvat kvaliteeti ja sobivust aktiivseks tööpäevaks, ilma et see piiraks liikuvust või mugavust. Eelkahandatud puuvilla kasutamine suurendab ka selle rõivaeseme eluiga, muutes selle ideaalseks valikuks neile, kes vajavad töörõivaid, mis peavad vastu intensiivsele kasutamisele ja sagedasele pesule.

Resist Heavy Polo W on suurepärane valik naistele, kes otsivad töörõivast, mis ei ainult ei kesta, vaid on ka mugav ja funktsionaalne igapäevasel kandmisel. Selle tööpolo praktilisus ja kvaliteet teevad sellest asendamatu osa professionaalsest garderoobist nii sise- kui ka välistingimustes töötamisel. Ideaalne ja vastupidav tööpolo naistele
 100% pre-shrunk cotton - eelkahandatud puuvill, mis on vastupidav kõrgematele temperatuuridele
 Materjal: 100% puuvill

 Kaal: 200 g/m² 18.9€ 
 3XL : 21.9€ 

Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► RESIST HEAVY POLO

T-SÄRK

► RESIST HEAVY W

TUTVU TEISTE "WORK" TOODETEGA

► WORK

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED