PASADENA 
värviliste varrukate ja kraega polo

Pasadena meeste polo eristub oma värviliste varrukate äärte ja kraega, tuues klassikalisse polosärki moodsat värvi ja iseloomu. 

Valmistatud 100% puuvillast, tagab see särgi nii mugavuse kui ka vastupidavuse. Polo kaal on 200 g/m², mis teeb sellest ideaalse valiku nii igapäevaseks kandmiseks kui ka erilisemateks sündmusteks, pakkudes piisavat hingavust ja mugavust.

Pasadena polo ainulaadne disain, kus värvilised detailid varrukatel ja kraes lisavad visuaalset huvi, muudab selle polosärgi suurepäraseks valikuks meestele, kes soovivad oma välimuses lisada natuke eristuvust. See särgi stiil võimaldab kergesti kombineerida nii teksade kui ka formaalsemate pükstega, pakkudes mitmekülgsust igapäevase garderoobi valikutes.

Investeerides Pasadena polosärki, saate rõiva, mis mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka praktiline ja mugav. Selle polo värvikad aktsendid ja kvaliteetne puuvillane materjal teevad sellest ideaalse valiku meestele, kes hindavad stiili ja mugavust. Puuvillast meeste polo, mille varrukate ääred ja krae on erivärvides
 Materjal: 100% puuvill

 Kaal: 200 g/m² 16.9€ 
 3XL : 19.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► PASADENA W

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED