PASADENA W 
värviliste varrukate ja kraega polo

Pasadena W värviliste varrukate ja kraega polo naistele on stiilne ja silmapaistev valik, mis toob igapäevariietusele värvi ja elavust. 

See polo on valmistatud 100% puuvillast, mis tagab mugavuse ja vastupidavuse. Kaaluga 200 g/m² on kangas piisavalt tihe, et pakkuda kvaliteetset tunnetust, kuid samas piisavalt hingav, et tagada mugavus ka aktiivse päeva jooksul.

Pasadena W polo eristub oma värvikate varrukate äärte ja kraega, mis lisavad klassikalisele polole moodsa ja värskendava puudutuse. See disainielement ei rikasta mitte ainult välimust, vaid võimaldab ka hõlpsalt kombineerida polo erinevate alaosade ja aksessuaaridega, luues mitmekülgseid riietuskombinatsioone.

Investeerides Pasadena W polosärki, saate rõiva, mis on nii praktiline kui ka moodne. See on suurepärane valik naistele, kes soovivad oma rõivastuses ühendada klassikalise mugavuse ja erksad, pilkupüüdvad detailid. Polo sobib suurepäraselt nii kontorisse kui ka vaba aja veetmiseks, pakkudes mitmekülgsust ja stiili igas olukorras.  Puuvillast naiste polo, mille varrukate ääred ja krae on erivärvides
 Materjal: 100% puuvill

 Kaal: 200 g/m²
 16.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PASADENA

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED