COTTON HEAVY puuvillane polo meestele

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 COTTON HEAVY 
puuvillane polo meestele

Cotton Heavy meeste polo on vastupidav ja kvaliteetne valik, mis ühendab klassikalise polosärgi mugavuse ja praktilisuse. 

Selle paksem 100% puuvillane materjal, kaaluga 220 g/m², tagab riietuse, mis peab vastu nii aja kui ka kandmise proovile, pakkudes samal ajal suurepärast mugavust ja soojusisolatsiooni jahedamates tingimustes.

Paksema puuvillase kanga kasutamine annab sellele polole lisatugevust ja vastupidavust, mis tähendab, et see säilitab oma vormi ka pärast mitmeid pesukordi. Disainilt ajatu, sobib see polo suurepäraselt nii ametlikumaks kandmiseks kontoris kui ka vabamas õhkkonnas, muutes selle meeste garderoobi mitmekülgseks lisandiks.

Cotton Heavy polo on ideaalne valik meestele, kes hindavad rõivaesemete vastupidavust ja funktsionaalsust, kuid ei taha teha järeleandmisi stiilis. Lisaks on see suurepärane valik ettevõtetele, kes soovivad oma meeskonna jaoks pakkuda kõrgema kvaliteediga töörõivastust või kes soovivad esindada oma brändi elegantselt ja professionaalselt. Polo paksem kangas on ka suurepärane alus ettevõtte logode või sõnumite peale trükkimiseks, tagades, et rõivaeseme välimus püsib esinduslik ka pikaajalise kasutuse korral. Paksem puuvillane polo
 Materjal: 100% puuvill

 Kaal: 220 g/m² 10.9€ 
 3XL : 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
NAISTE MUDEL

► COTTON HEAVY W

KERGEM MUDEL

► COTTON

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED