PERFORMER W naiste sportlik polüestrist polo

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 PERFORMER W 
naiste sportlik polüestrist polo

Performer W naiste sportlik polüestrist polo on loodud aktiivse eluviisiga naistele, pakkudes suurepäraseid tehnilisi omadusi igapäevaseks sportimiseks või vaba aja veetmiseks. 

Valmistatud 100% polüestrist, on see polo kerge ja kiiresti kuivav, mis tagab mugavuse ja efektiivsuse intensiivsete tegevuste ajal. Kangas kaaluga 180 g/m² on optimaalne tasakaal vastupidavuse ja hingavuse vahel, mis on oluline aktiivsel kasutamisel.

Sportlik disain koos mugava lõikega tagab, et polosärk istub hästi ja ei piira liikumist, võimaldades kandjal tunda end vabalt ja mugavalt kõikides situatsioonides. See omadus teeb Performer W polost ideaalse valiku jõusaali, jooksurajale või mistahes muule aktiivsele tegevusele.

Investeerides Performer W polosärki, saate rõiva, mis mitte ainult ei toeta teie sportlikke tegevusi, vaid näeb ka stiilne välja. Tegemist on suurepärase valikuga naistele, kes otsivad kvaliteetset ja funktsionaalset spordirõivast, mis peab vastu ka kõige nõudlikumates tingimustes. Sportlik ja kiirelt kuivav polosärk (regular fit)
 Materjal: 100% polüester

 Kaal: 180 g/m² 11.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
MEESTE MUDEL

► PERFORMER

TUTVU TEISTE SPORDIRIIETEGA

► SPORDIRIIDED

TUTVU TEISTE POLODEGA

► POLOD
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED