CRUSADER W 
orgaanilisest puuvillast t-särk naistele

Crusader W t-särk on disainitud naisele, kes hindab kvaliteeti ja keskkonnateadlikkust. See t-särk on valmistatud 100% orgaaniliselt kasvatatud puuvillast, pakkudes mitte ainult mugavust, vaid ka vastutustundlikku valikut. Tänu orgaanilise puuvilla kasutamisele on t-särk pehme ja sile, pakkudes ülimat mugavust igapäevases kandmises.

Heather toonid, mis on saadaval 60% orgaanilisest puuvillast ja 40% taastöödeldud polüestrist, ning Ash ja Grey melange variandid, vastavalt 98% ja 85% orgaanilisest puuvillast, lisavad sortimenti mitmekesisust, võimaldades valida erinevate värvide ja tekstuuride vahel. Ümar kaelus ja keskmist tüüpi lõige (medium fit) teevad sellest t-särgist stiilse valiku, mis sobib nii vabaaja kui ka semi-formaalseks kandmiseks.

Kaalult 150 g/m² tagab t-särgi piisava vastupidavuse ja kvaliteedi, säilitades samas kerguse ja hingavuse, mis on oluline eriti soojemates tingimustes. Crusader W t-särk on suurepärane valik naisele, kes otsib kvaliteeti ja keskkonnasõbralikkust ilma stiili ohverdamata. Naiste mudel (keskmine fit)
 100% orgaaniliselt kasvatatud puuvillast
 Ümar kaelus
 Pehmem ja siledam kangas
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill / Heather toonid: 60% orgaaniline puuvill / 40% taastöödeldud polüester - Ash: 98% orgaaniline puuvill / 2% viskoos - Grey melange: 85% orgaaniline puuvill / 15% viskoos
 Kaal: 150 g/m² 4.9€ 
 3XL : 5.9€ 
 Heather toonid : 5.9€ 
Lisandub käibemaks

Küsi pakkumist
MEESTE / UNISEX MUDEL

LASTE MUDEL

MAIKA / TANK TOP

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE SÄRKIDEGA

► SÄRGID
► PIKKADE VARRUKATEGA SÄRGID
► V-KAELUSEGA SÄRGID
► MITMEVÄRVILISED SÄRGID
► MAIKAD / TANK TOPIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED