Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE TALVEJOPE CRAFT MOUNTAIN PADDED

Meeste talvejope Craft Mountain Padded on elegantne ja kaasaegne rõivaese, mis sobib suurepäraselt nii linnatänavale kui ka loodusesse. Selle kõrge kaelus ja eemaldatav kapuuts pakuvad täiendavat kaitset keerulistes ilmastikutingimustes.

Jope on saadaval musta ja tumesinise värvitooniga, suurustes S kuni 4XL. Valmistatud 100% polüestrist, tagab see vastupidavuse ja mugavuse. Materjal on pehme, tuule- ja vihmakindel ning veekindlus ja hingavus (8000/8000) võimaldavad jopet kanda ka karmimates ilmastikutingimustes, säilitades samas optimaalse mugavuse.

Sellel talvejopel on tagasihoidlikud logod ja helkurdetailid, mis parandavad nähtavust hämarates oludes. Soojustatud disain annab kaitset ja hoiab kandja soojas ka külmematel päevadel.

Craft Mountain Padded on praktiline valik ettevõtetele, kes otsivad oma töötajatele stiilset, kuid funktsionaalset talverõivast, mis sobib kandmiseks nii tööks kui ka vabal ajal.Craft Padded talvejope on kaasaegane ja elegantne. Jopel on kõrge kaelus ning eemaldatav kapuuts. Sobib suurepäraselt nii linnatänavale kui ka loodusesse.
Pehme, tuule- ja vihmakindel materjal koos soojustusega annab kaitset ning tagab mugava ja sooja olemise ka keerulisemates ilmastikuoludes.
Tagasihoidlikud logod ning helkurdetailid.

- Värvus: must, tumesinine
- Suurused: S - 4XL
- Materjal: 100% polüester
- Veepidavus 8000/hingavus 8000 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
NB: Palume päringusse kirjutada soovitud mudeli nimi, suurus, värv, kogus, trükiasukoht, jne.

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.


 SARNASED TOOTED 

MEESTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET
MEESTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED
NAISTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED
NAISTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - UTILITY W

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED