Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

MEESTE TALVEPARKA CRAFT JACKET

Meeste Talveparka Craft Jacket on loodud pakkuma vastupidavat ja praktilist kaitset talviste ilmastikutingimuste eest, olles ideaalne valik nii ettevõtete töötajatele kui ka eraisikutele. 

Selle kvaliteetne polüesterkangas on vetthülgav, tuultpidav ja hingav, pakkudes tõhusat kaitset igasuguse ilma eest, olgu siis tegemist vihma, tuule või lumega.

Ettevõtetele, kes otsivad oma töötajatele vastupidavat väliriietust, on see parka ideaalne lahendus. Olgu tegu ehitus- või kaevandusettevõtte, välitööde või logistikafirmaga, see parka on valmistatud vastu pidama karmides tingimustes ning samas võimaldab töötajatele liikumisvabadust. Eemaldatav kapuuts, reguleeritavad takjakinnitustega käiseotsad ning lumelukk pakuvad täiendavat paindlikkust ja kaitset, muutes selle sobivaks erinevate ülesannete täitmiseks. Mitmed taskud, sealhulgas lukuga rinnatasku ja sisetasku kõrvaklapijuhtmete avaga, annavad lisaruumi isiklike ja töövahendite turvaliseks hoiustamiseks.

Eraisikutele, kes soovivad kvaliteetset ja vastupidavat talveriietust, sobib parka ideaalselt tänu oma mitmekülgsusele. Parka disain hõlmab klassikalisi musti ja tumesiniseid toone ning suuruste valikut XS-ist kuni 3XL-ini, mis vastab erinevatele kehatüüpidele ja eelistustele. Eesmine kahtpidi avanev pikk lukk võimaldab lihtsat selga panemist ning ära võtmist, muutes selle ideaalseks aktiivsetele inimestele, kes hindavad mugavust. Lisaks pakuvad mitmed taskud praktilisi lahendusi oluliste esemete hoidmiseks.

Meeste Talveparka Craft Jacket on professionaalne ja usaldusväärne talveriietus nii ettevõtetele kui ka eraisikutele, kes soovivad talvel end soojana ja kaitstuna hoida.Vooderdatud vee- ja tuulekindel ning hingav meeste talveparka. Eriti kerge ja soe. 2 lukuga küljetaskut, rinnatasku, käistel lumelukk.

- Värvus: must, tumesinine
- Suurused: XS - 3XL
- Materjal: 100% polüester, vetthülgav ja tuultpidav kangas
- Eemaldatav kapuuts, nöörpingutiga
- Käiseotsad takjakinnitusega reguleeritavad
- Käiseotstel lumelukk
- Lukuga rinnatasku
- Lukuga sisetasku, kõrvaklapijuhtmete avaga
- Võrguga sisetasku
- 2 lukuga küljetaskut
- Ees pikk kahtpidi käiv lukk Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO  
NB: Palume päringusse kirjutada soovitud mudeli nimi, suurus, värv, kogus, trükiasukoht, jne.

Kui teie soovitud toodet või kogust meil laos ei ole, saadame koos hinnapakkumisega ka orienteeruva tarneaja.


 SARNASED TOOTED 

MEESTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED
MEESTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED
NAISTE TALVEPARKA CRAFT - MOUNTAIN PADDED
NAISTE TALVEPARKA - CRAFT JACKET

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - UTILITY W

NAISTE TALVEJOPE CRAFT - MOUNTAIN PADDED