Värvinäidised kodulehel on tinglikud.

NAISTE JOPE TOP SWEDE

Naiste jope Top Swede on disainitud pakkuma kõrgetasemelist kaitset erinevate ilmastikutingimuste eest. Jope on valmistatud 100% stretš polüestrist PU kattega, mis tagab nii veekindluse kui ka hingavuse, olles vastupidav 5000 mm veesambale ja 3000 g/m2 hingavusele. Must värv ja suuruste valik XS kuni XL teevad sellest jopest universaalse valiku paljudele.

Jope on varustatud mitmete tehniliste omadustega, mis suurendavad selle praktilisust ja mugavust. Teibitud õmblused tõkestavad vee sissetungi, hoides kasutaja kuivana isegi vihmasel päeval. Eesmine lukk on kaetud tormiklapiga, mis lisab kaitset tuule ja vihma eest. Lukkudega küljetaskud, sisemine napoleoni tasku ja lukul olev lõuakaitse on mõeldud maksimaalseks mugavuseks ja funktsionaalsuseks.

Jope disain sisaldab ka järgmisi kohandatavaid omadusi:

  • Nöörpinguti allääres ja reguleeritavas eemaldatavas kapuutsis, mis võimaldavad jopet ilmastikuoludele vastavalt kohandada.
  • Takjakinnitusega reguleeritavad randmed, mis aitavad hoida soojuse sees ja külma väljas.
  • Seljal asuv vantileerimisava parandab õhuringlust, vähendades ülekuumenemist aktiivse kasutuse ajal.

Top Swede naiste jope on suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset ja funktsionaalset välijopet, mis pakuks kaitset nii vihma, tuule kui ka muude ilmastikutingimuste eest. See jope sobib suurepäraselt aktiivse elustiiliga naistele, kes hindavad mugavust ja kaitset oma igapäevastes seiklustes.Top Swede teibitud õmblustega naiste jope on sobilik igaks ilmaks - veekindel, hingav ja tuultpidav.

- Värvus: must
- Suurused: XS - XL
- Materjal: 100% stretš polüester PU kattega, polüester vooder ja taffeta
- Veekindel 5'000 mm ja hingav 3'000 g/m2
- Teibitud õmblused
- Ees lukk tormiklapi all
- Lukkudega küljetaskud
- Sisemine napoleoni tasku
- Lukul lõuakaitse
- Nöörpinguti allääres
- Takjakinnitusega reguleeritavad randmed
- Eemaldatav kapuuts, reguleeritav nöörpingutiga
- Seljal vantileerimisava


 Küsi hinda 
Küsi pakkumist.
ESITA PÄRING


HOOLDUSJUHENDID

TRÜKIMATERJALID JA INFO