BLOOM mittekootud kangast tote bag

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 BLOOM 
mittekootud kangast tote bag

Bloom mittekootud kangast tote bag on ideaalne valik neile, kes otsivad praktilist ja kompaktset kandekotti igapäevaseks kasutamiseks. 

Valmistatud 100% polüpropüleenist, pakub see kott keskmist raskust ja paksust, tagades piisava vastupidavuse, kuid samas jäädes kergeks kaaluks, vaid 90 g/m². Koti mõõdud on 45x40 cm ning sangade pikkus 70 cm ja laius 2.5 cm, mis võimaldab kotti mugavalt nii käes kui ka õlal kanda.

Koti disain on lihtne ja elegantne, pakkudes eemaldatavat silti, mis lihtsustab kohandamist või brändingu lisamist vastavalt individuaalsetele vajadustele. 

Saadaval üheksas erinevas toonis, annab Bloom tote bag võimaluse valida just endale või ettevõtte värviskeemile sobivaim variant.

See kott on eriti kasulik ettevõtetele, kes soovivad kasutada seda reklaamkingitustena või töötajate motiveerimisvahenditena. Eemaldatava sildi ja lihtsa pinnaga disain võimaldab lisada kergesti ettevõtte logo või sõnumi, muutes koti tõhusaks turundusvahendiks. Bloom tote bag ühendab endas praktilisuse, kohandamisvõimalused ja stiili, muutes selle ideaalseks valikuks igale organisatsioonile, kes soovib edendada oma brändi teadlikkust keskkonnasõbralikul viisil. Praktiline ja kompaktne
 
Keskmise raskuse ja paksusega
 Eemaldatav silt
 
Sobilik nii käes kui ka õlal kandmiseks
 Materjal: 100% polüpropüleen

 Mõõdud: 45x40 cm / sangad: 70x2.5 cm
 Kaal: 90 g/m² 1.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistTUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED