BUBBLE mittekootud kangast väike tote bag

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 BUBBLE 
mittekootud kangast väike tote bag

Bubble mittekootud kangast väike tote bag on disainitud praktilisuse ja mugavuse silmas pidades. 

Valmistatud 100% polüpropüleenist, on see kott keskmise raskuse ja paksusega, tagades piisava vastupidavuse igapäevaseks kasutamiseks, samas säilitades kerge kaalu, vaid 90 g/m². Mõõtmed 37x28 cm ja 60 cm pikkused sangad võimaldavad kotti mugavalt nii käes kui ka õlal kanda, tehes sellest universaalse kaaslase nii poeskäikudeks kui ka lühireisideks.

Koti disain on lihtne, kuid stiilne, pakkudes eemaldatavat silti, mis võimaldab lihtsat kohandamist või brändingu lisamist vastavalt vajadusele. Saadaval üheksas erinevas toonis, annab Bubble tote bag võimaluse valida just enda või organisatsiooni värviskeemile sobivaim variant.

See kott on suurepärane valik ettevõtetele, kes otsivad kohandatavat ja multifunktsionaalset kandekotti, mida saab kasutada nii reklaammaterjalina kui ka töötajatele või klientidele suunatud kingitusena. Brändingu võimalus teeb sellest kotist tõhusa tööriista ettevõtte nähtavuse suurendamiseks, olgu see siis logode, loosungite või eriliste disainielementide lisamise kaudu. Bubble tote bag ühendab endas praktilisuse, stiili ja kohandamisvõimalused, muutes selle ideaalseks valikuks igale organisatsioonile. Praktiline ja kompaktne
 
Keskmise raskuse ja paksusega
 Eemaldatav silt
 
Sobilik nii käes kui ka õlal kandmiseks
 Materjal: 100% polüpropüleen

 Mõõdud: 37x28 cm / sangad: 60 cm
 Kaal: 90 g/m² 1.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistTUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED