KI5209 keskkonnasõbralik tote bag

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 KI5209 
keskkonnasõbralik tote bag

KI5209 keskkonnasõbralik tote bag on suurepärane valik keskkonnateadlikele tarbijatele, kes otsivad vastupidavat ja stiilset kotti igapäevaseks kasutamiseks. 

Kott on valmistatud 67-75% taastöödeldud puuvillast ja 30-22% taastöödeldud polüestrist, lisades 3% muid kiude, mis tagavad kangale nõtkuse ja tugevuse. Selline materjalikooslus teeb kotist ideaalse valiku nii ostlemiseks kui ka muudeks igapäevasteks toiminguteks, pakkudes vastupidavust ja keskkonnasõbralikkust.

Koti mõõtmed on 42 cm kõrgus ja 38 cm laius ning kaal 145 g/m², mis muudab selle piisavalt mahukaks (13 L mahutavus) ja samas kergeks kanda nii käes kui ka õlal. Lisaks praktilisusele ja funktsionaalsusele on KI5209 tote bag saadaval kaheksas erinevas toonis, võimaldades valida just endale sobiva värvitooni, mis väljendab isiklikku stiili või sobitub ettevõtte brändivärvidega.

See kott on eriti väärtuslik valik ettevõtetele, kes soovivad näidata oma pühendumust keskkonnasäästlikkusele. KI5209 tote bag pakub suurepärast võimalust ettevõtetele oma logo või brändisõnumi lisamiseks, aidates nii suurendada brändi teadlikkust ja demonstreerida keskkonnateadlikku suhtumist. Olles nii praktiline kui ka esteetiliselt meeldiv, on see kott ideaalne nii isiklikuks kasutamiseks kui ka korporatiivseteks kingitusteks, edastades sõnumit jätkusuutlikkusest ja kvaliteedist. Tote bagi kangas on taastöödeldud materjalidest
 Koti kangas on nõtke ja tugev, sobib hästi ostlemiseks
 
Mahutavus 13 L
 
Sobilik nii käes kui ka õlal kandmiseks
 Materjal: 67-75% taastöödeldud puuvill / 30-22% taastöödeldud polüester / 3% muud kiud

 Mõõdud: 42 cm kõrge, 38 cm lai
 Kaal: 145 g/m² 2.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED