SHOPPER praktiline puuvillane tote bag

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SHOPPER 
praktiline puuvillane tote bag

Shopper praktiline puuvillane tote bag on loodud vastama igapäevase kasutamise nõudmistele, ühendades endas mugavuse ja stiili. 

Valmistatud 100% puuvillast, on see kott keskmise raskusega (195 g/m²) ja paksusega, mis tagab nii vastupidavuse kui ka kerge kandmise. Koti mõõdud on 45x40 cm ja sangad 70x2.5 cm, mis võimaldavad seda mugavalt nii käes kui ka õlal kanda, pakkudes piisavalt ruumi kõikide vajalike esemete transportimiseks.

Saadaval 11 erinevas toonis, võimaldab Shopper tote bag valida just enda või ettevõtte brändivärvidega sobiva variandi, muutes selle ideaalseks valikuks igapäevaseks kasutamiseks või korporatiivseteks kingitusteks. Koti lihtne ja elegantne disain teeb sellest suurepärase lõuendi ettevõtte logo või sõnumi kohandamiseks, mis aitab kaasa brändi tuntuse suurendamisele ja kliendi lojaalsuse tugevdamisele.

Shopper tote bag on suurepärane valik nii isiklikuks kasutamiseks kui ka ettevõtetele, kes soovivad pakkuda praktilist ja stiilset kingitust, mis väljendab hoolivust ja tähelepanu detailidele. See kott on praktiline lahendus igapäevaste esemete kandmiseks ning samal ajal suurepärane vahend ettevõtte väärtuste ja esteetilise tunnetuse edastamiseks. Praktiline, kompaktne ja vastupidav
 
Keskmise raskuse ja paksusega
 
Sobilik nii käes kui ka õlal kandmiseks
 Materjal: 100% puuvill

 Mõõdud: 45x40 cm / sangad: 70x2.5 cm
 Kaal: 195 g/m²
 2.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE KOTTIDEGA

► KOTIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED