BREEZY kergest ventileeritud nailonist mugav nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 BREEZY 
kergest ventileeritud nailonist mugav nokamüts

BREEZY kergest ventileeritud nailonist mugav nokamüts on loodud aktiivse elustiiliga inimestele, pakkudes suurepärast mugavust ja funktsionaalsust sportlikeks tegevusteks või igapäevaseks kandmiseks. Selle ülikerge, vastupidav ja kvaliteetne nailonist kangas tagab erakordse hingavuse ja mugavuse, muutes mütsi ideaalseks kaaslaseks aktiivsel päeval.

Nokamütsi eripäraks on selle higipael, mis on valmistatud spetsiaalsest kiiresti kuivavast kangast. See materjal ei aita mitte ainult kiiremini kuivada, vaid aitab ka efektiivsemalt hoida pead jahedana, suurendades mütsi funktsionaalsust soojemates tingimustes või intensiivse tegevuse ajal.

Mütsi kerge kaal, vaid 110 g/m², tähendab, et see on piisavalt õhuline ja mugav, et kanda pikemaid perioode ilma, et see muutuks koormavaks. Nailonkangas lisab ka mütsile lisavastupidavust, mis on oluline aktiivsel kasutamisel, tagades, et müts peab vastu karmimatele tingimustele.

Kokkuvõttes on BREEZY nokamüts suurepärane valik neile, kes otsivad kergekaalulist, hingavat ja stiilset mütsi, mis on valmis saatma neid nii sportlikel seiklustel kui ka igapäevases elus. Selle eriomadused nagu kiiresti kuivav higipael ja kõrgekvaliteetne nailonkangas muudavad selle üheks parimaks valikuks aktiivse eluviisiga inimestele. Ideaalne liikuvasse elurütmi, sportlikeks tegevusteks või vabal ajal kandmiseks
 Ülikerge, vastupidav, kvaliteetne ja mugav ventileeritud nailonist kangas
 Higipael spetsiaalse struktuuriga kangast, kuivates kiiremini ja aidates hoida paremini jahedust
 Materjal: 100% nailon
 Kaal: 110 g/m² 9.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED