CORDY-S eksklusiivse vöördilise mustriga nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 CORDY-S 
eksklusiivse vöördilise mustriga nokamüts

CORDY-S eksklusiivse vöördilise mustriga nokamüts toob vintage stiili tänapäeva, ühendades keskkonnateadlikkuse ja moe innovatiivsel moel. See müts on valmistatud 100% taaskasutatud polüestrist, kuid mitte mistahes polüestrist – selle kangas on corduroy, mis on tuntud oma tekstuurilise, soojuse tekitava omaduse poolest.

Mütsi struktureeritud kuue paneeliga disain tagab klassikalise ja mugava istuvuse, samal ajal kui erilaadne vöödriline muster annab sellele ainulaadse ja silmapaistva välimuse. Vöödriline corduroy-kangas mitte ainult ei näe stiilne välja, vaid pakub ka "sooja" tunde, mis on eriti teretulnud jahedamate ilmade korral.

Kõver visiir lisab praktilisust, kaitstes kandja silmi ja nägu päikese eest, ning krõpsuga kinnitus võimaldab lihtsat ja kiiret suuruse reguleerimist, tagades parima võimaliku sobivuse.

Mütsi kaal 230 g/m² näitab, et see on piisavalt robustne, et vastu pidada igapäevasele kulumisele, kuid samas piisavalt kerge, et pakkuda mugavust pikema kandmise ajal. Taaskasutatud materjalide kasutamine rõhutab ka brändi pühendumust jätkusuutlikkusele, tehes CORDY-S mütsist keskkonnateadlike tarbijate jaoks atraktiivse valiku.

CORDY-S on suurepärane valik neile, kes otsivad stiilset ja unikaalset nokamütsi, mis ühendab endas vintage välimuse, keskkonnasõbralikkuse ja eristuva disaini. See müts on kindlasti pilkupüüdev ja praktiline lisa igale garderoobile. Struktureeritud 6 paneeliga nokamüts
 Vintage välimus
 Taaskasutatud polüestrist
 Erilaadne ja eksklusiivne vöödriline muster
 Mõnus ja "sooja" tekitava tunnetusega
 Kõver visiir
 Krõpsuga kinnitus
 Materjal: 100% taaskasutatud polüester (corduroy)
 Kaal: 230 g/m²
 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED