JOSHUA taaskasutatud materjalist nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 JOSHUA 
taaskasutatud materjalist nokamüts

JOSHUA taaskasutatud materjalist nokamüts on suurepärane näide sellest, kuidas jätkusuutlikud materjalid ja stiilne disain võivad ideaalselt kokku sobida. 

See müts on valmistatud 100% taaskasutatud polüesterkiududest, mis on saadud plastikpudelite taaskasutamise teel, pakkudes keskkonnateadlikele tarbijatele stiilset ja vastutustundlikku valikut.

Mütsi kuuepaneeline disain ja kumer noka osa loovad klassikalise välimuse, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks või erilisemateks tegevusteks nagu matkamine päiksepaistelisel päeval. Kumer noka osa kaitseb efektiivselt päikese eest, tagades mugavuse ja nähtavuse välitingimustes.

Krõpsuga kinnitus tagab, et mütsi suurust on lihtne reguleerida, pakkudes paindlikku ja mugavat sobivust erinevate pea suurustega kasutajatele. See funktsioon muudab mütsi kiireks ja hõlpsaks kohandamiseks, tagades, et see püsib kindlalt peas ka aktiivsemate tegevuste ajal.

Mütsi kaal on 200 g/m², mis on piisavalt kerge, et pakkuda mugavust, kuid samas piisavalt vastupidav, et taluda regulaarset kasutamist ja pesu. Taaskasutatud polüester on tuntud oma vastupidavuse ja kergesti hooldatava olemuse poolest, muutes selle ideaalseks materjaliks aktiivse elustiili tarvikutele.

JOSHUA taaskasutatud materjalist nokamüts ei ole mitte ainult praktiline ja stiilne, vaid ka keskkonnasõbralik valik, mis demonstreerib, kuidas mood ja jätkusuutlikkus saavad käia käsikäes. See müts on suurepärane valik igale keskkonnateadlikule inimesele, kes soovib oma igapäevastes tegevustes kombineerida mugavuse, kaitse ja keskkonnasõbralikkuse. Ideaalne nokamüts igapäevasteks tegevusteks või nt matkamiseks päiksepaistelisel päeval
 Kanga kiud valmistatud plastikpudelite taaskasutamise teel
 6 paneeliga
 Kumer noka osa
 Krõpsuga kinnitus
 Materjal: 100% taaskasutatud polüester
 Kaal: 200 g/m²
 6.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist


TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED