KP955 keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 KP955 
keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts

KP955 keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts on suurepärane valik neile, kes hindavad keskkonnasõbralikkust ja mugavust. See unisex mudel on valmistatud 100% Polylana® kiust, mis koosneb 50% taastöödeldud polüesterist ja 50% polüesterist, pakkudes kõrgetasemelist soojapidavust ja pehmust.

Polylana® kiud on tuntud oma erakordselt väikese keskkonnajalajälje poolest, mis on oluliselt väiksem kui näiteks traditsioonilisel akrüülil. See teeb KP955 mütsist eriti atraktiivse valiku teadlikele tarbijatele, kes soovivad oma ökoloogilist jalajälge vähendada.

Mütsi disain on peenekoeline ja mugav, istudes pähe lihtsalt ilma liigse kitsenduseta, mis teeb selle ideaalseks igapäevaseks kandmiseks külmemates tingimustes. Lisaks soojusele ja pehmusele pakub see müts ka innovaatilist tehnoloogiat: see on sertifitseeritud Impact Aware™ platvormi abil, mis garanteerib toote tootmisprotsessi läbipaistvuse ja kohusetundlikkuse. Aware™ blokiahela tehnoloogia võimaldab tarbijatel QR-koodi skaneerides jälgida Polylana® kiudude päritolu ja kontrollida toote tootmisprotsessi.

Kui otsite mütsi, mis ühendab endas stiili, mugavuse ja keskkonnateadlikkuse, on KP955 keskkonnasäästlik peenekoeline soe kootud müts ideaalne valik. See mitte ainult ei hoia teid soojas, vaid annab ka kindlustunde, et teie valik toetab jätkusuutlikumat tootmisviisi. Unisex mudel
 Istub pähe väga lihtsalt ja ei ole liigselt kitsas ümber pea
 Soe ja mõnus kootud peenekoeline müts, beanie
 Polylana® kiud on väga pehmed ja soojahoidvad
 Polylana® keskkonna jalajälg on oluliselt väiksem kui nt akrüülil
 Materjal: 100% Polylana® (50% taastöödeldud polüester, 50% polüester)
 Kudum on sertifitseeritud Impact Aware™, garanteerides läbipaistva ja kohusetundliku tootmise (Aware™ blokiahela platvormi tehnoloogiat kasutades on QR-koodi abil võimalik kontrollida Polylana® kiude õigsust ja toote tootmisprotsessi) 5.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistTUTVU TEISTE KOOTUD MÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED