RAY kvaliteetne ja vastupidav nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 RAY 
kvaliteetne ja vastupidav nokamüts

RAY kvaliteetne ja vastupidav nokamüts on mõeldud aktiivsele ja teadlikule kasutajale, kes vajab mütsi, mis peab vastu nii päikesele kui ka vihmale. See müts ühendab endas kõrgetasemelise kaitse, mugavuse ja jätkusuutlikkuse, sobides suurepäraselt nii igapäevaseks kasutamiseks kui ka erinevateks välitegevusteks.

Mütsi viie paneeliga struktureeritud disain on täiendatud keskmise, õmbluseta paneeliga, mis pakub suurepäraseid võimalusi trükkimiseks. See muudab mütsi ideaalseks valikuks nii isikupärastamiseks kui ka ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad kasutada mütsi brändingueesmärkidel.

Materjalina on kasutatud taaskasutatud polüestrit, mis on UV-kaitse ja vetthülgava töötlusega, tagades, et müts pakub usaldusväärset kaitset kahjuliku päikese eest ning hoiab pea kuivana ka vihmase ilmaga. Kuivtehnoloogiline higipael aitab juhtida niiskust eemale, hoides pea jaheda ja kuivana ka intensiivse tegevuse ajal.

Mütsil on kummist hook-and-loop kinnitus, mis võimaldab mugavat ja kiiret suuruse kohandamist, tagades, et müts sobib kindlalt pea ümber, pakkudes stabiilsust ja mugavust kogu päeva vältel.

RAY nokamüts on seega suurepärane valik neile, kes otsivad kvaliteetset, vastupidavat ja keskkonnasõbralikku mütsi, mis on valmis vastama erinevate ilmastikutingimuste nõudmistele ja pakub samas suurepäraseid võimalusi personaliseerimiseks. Struktureeritud 5 paneeliga nokamüts
 Taaskasutatud polüestrist

 UV-kaitse ja vetthülgava töötlusega
 
Kuivtehnoloogiline higipael
 Kummist hook-and-loop kinnitus
 Sobib ideaalselt päikesepaisteliste ja vihmaste ilmastikutingimuste jaoks
 Keskmine ilma õmbluseta paneel annab rohkem võimalusi trükkimiseks 12.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumistVIHMAKINDEL NOKAMÜTS VÄLITEGEVUSTEKS

► RAINY-S

TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSID
TELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED