SNAP FIVE sirge nokaga cap, nokamüts

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 SNAP FIVE 
sirge nokaga cap, nokamüts

SNAP FIVE sirge nokaga cap on moodsa disainiga, mis on loodud eriti silmas pidades kohandamist ja mitmekülgsust. Tänu oma struktureeritud 5-paneelilisele disainile pakub see müts suurepärast pinda trükkimiseks ja tikkimiseks, muutes selle ideaalseks valikuks nii moeüritustele, reklaamüritustele kui ka ettevõtete brändingu tarbeks.

Mütsi sirge noka joon lisab kaasaegset joont, sobides hästi neile, kes eelistavad urbanistlikku ja nooruslikku stiili. See disainielement ei ole mitte ainult esteetiliselt meeldiv, vaid ka praktiline, pakkudes näole rohkem varju ja kaitset päikese eest.

Materjalina on kasutatud 100% polüestrit, mis on tuntud oma vastupidavuse ja kerguse poolest. Polüester on samuti suurepärane valik trükkimise ja tikkimise jaoks, kuna see hoiab värve hästi ja on kulumiskindel, tagades, et trükitud või tikitud disainid püsivad erksad ja kauakestvad.

SNAP FIVE cap on suurepärane valik igale, kes otsib stiilset ja funktsionaalset mütsi, mis on valmis vastama erinevate sündmuste ja tegevuste nõudmistele. Olgu tegemist moeshow, spordiürituse või ettevõtte brändingu projektiga, SNAP FIVE cap on kindel valik, mis aitab teie stiili ja sõnumit esile tuua.Sirge noka, 5 paneeliga cap, nokamüts. Sobib ideaalselt trükkimiseks ja tikkimiseks ning kasutamiseks igaks olukorraks: mood, üritused, bränding jpm.

 Struktureeritud 5 paneeliga nokamüts
 Sobib ideaalselt trükkimiseks ja tikkimiseks
 Materjal: 100% polüester
 7.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
TUTVU TEISTE NOKAMÜTSIDEGA

► MÜTSIDTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED