NS416 orgaanilisest kangast pusa, ei ole seest uhtud

Värvinäidised kodulehel on tinglikud

 NS416 
orgaanilisest kangast pusa, ei ole seest uhtud

NS416 on stiilne ja keskkonnasõbralik orgaanilisest puuvillast pusa, mis on loodud pakkuma mugavust ja vastupidavust igapäevaseks kandmiseks. Selle unisex mudel on straight fit lõikega, mis sobib hästi nii meeste kui naiste garderoobi. 

Toodetud Portugalis, on see pusa garanteeritud Euroopa kvaliteediga, mis peegeldub nii materjali valikus kui ka viimistluses.

Pusa kangas on 100% orgaaniline puuvill, tuntud oma pehmuse ja suurepärase hingavuse poolest. Eriti mõnus on selle "karvane" ehk seest uhtumata jätmine, mis tagab lisasoojuse ja pehmuse, muutes pusa ideaalseks valikuks jahedamal hooajal.

Taastöödeldud metalldetailid paelte otstes ja kapuutsil lisavad tootele jätkusuutlikku väärtust ning rõhutavad brändi pühendumust keskkonnasõbralikkusele.

Värvimisprotsess, kus kangas värvitakse peale kokkuõmblemist, tagab iga pusa unikaalsuse, kuna toonid sama värvi sees võivad õrnalt erineda. See teeb igast rõivaesemest ainulaadse tüki. Kaaluga 300 g/m² on NS416 pusa piisavalt kerge, et olla mugav, kuid piisavalt vastupidav, et pakkuda soojusmugavust.

Praktilisuse lisavad ees olevad kaks taskut, mis on ideaalsed käte soojendamiseks või väikeste esemete hoidmiseks. Valides NS416, investeerite rõivasse, mis mitte ainult ei täida moe ja funktsionaalsuse nõudeid, vaid toetab ka jätkusuutlikkuse põhimõtteid. Unisex mudel (straight fit)
 Portugalis toodetud (Euroopa kvaliteet)
 Ei ole seest uhutud ("karvane") - hingav, mõnus
 Orgaaniline puuvill
 Ees kaks taskut
 Taastöödeldud metalldetailid paelte otstes ja kapuutsil
 Kangas on värvitud peale kokkuõmblemist, seega toonid sama värvi sees võivad õrnalt varieeruda
 Materjal: 100% orgaaniline puuvill
 Kaal: 300 g/m² 46.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist
KLASSIKALINE

LUKU JA KAPUUTSIGA

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSADTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED