ORGANIC HOODED 
orgaanilisest puuvillast kapuusiga pusa

Organic Hooded orgaanilisest puuvillast kapuutsiga pusa: mugavus ja stiil koos keskkonnahoidlikkusega

Organic Hooded pusa on suunatud neile, kes otsivad mugavust, stiili ja keskkonnasõbralikkust ühes. See unisex mudel, mille lõige on regular fit, sobib suurepäraselt nii meestele kui naistele, pakkudes avarat ja mugavat istuvust igapäevaseks kandmiseks.

Pusa on valmistatud orgaanilisest puuvillast, mis tagab pehmuse ja hingavuse, samas kui 20% taaskasutatud polüestri sisaldus lisab rõivaesemele vastupidavust ja kestvust. 280 g/m² kaaluga kangas on ideaalne tasakaal kerguse ja soojuse vahel, muutes selle ideaalseks valikuks mitmesugusteks ilmastikutingimusteks.

Erilist tähelepanu väärib pusa disain, kus kaeluses puudub brändi silt, pakkudes puhtamat ja minimalistlikumat välimust ning võimaldades isikupärastamist või re-brändingut. Taskud on integreeritud küljeõmblustesse, luues suurema trükipinna ja lisades praktilisust ilma traditsioonilise kängurutasku vajaduseta.

Pusa sisepind ei ole uhutud, mis tähendab, et see ei ole "karvane" seest, pakkudes siledamat ja mugavamat kandekogemust. Organic Hooded pusa on suurepärane valik neile, kes hindavad kvaliteeti, mugavust ja keskkonnateadlikkust, ühendades need omadused stiilse ja praktilise rõivaesemega, mis sobib igapäevaseks kandmiseks.• Unisex mudel (regular fit)
• Orgaanilisest puuvillast kapuutsiga pusa
• Kaeluses puudub brändi silt
• Taskud küljeõmbluses, mis tekitab ette suurema trükipinna
• Seest uhutud (pehme, soe, "karvane")
• Materjal: 80% orgaaniline puuvill / 20% taaskasutatud polüester
• Kaal: 280 g/m² 20.9€ 
Lisandub käibemaks
Küsi pakkumist

NAISTE MUDEL

KLASSIKALINE

LUKU JA KAPUUTSIGA

TUTVU TEISTE ORGANIC TOODETEGA

TUTVU TEISTE PUSADEGA

► PUSAD
► KAPUUTSIGA PUSAD
► LUKUGA PUSADTELLIMISE INFO

ESITA PÄRING

TEENUSED