Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika


Print Grupp Stuudio on võtnud endale kohustuse kaitsta kliendi privaatsust ja hoolitseda, et kliendi isikuandmed on kaitstud.

Print Grupp Stuudio tegevus internetis on kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Print Grupp Stuudio ei kasuta oma klientide infot ebaseaduslikel eesmärkidel ning ei edasta oma klientide andmeid või isiklikku informatsiooni kolmandatele osapooltele v.a. juhul, kui teabe edastamine on vajalik tellimuste täitmiseks ja kui see on kooskõlas Eesti Vabariigi seadusega.

Isikliku info kogumine ja kasutamine

Tingimusel, et klient annab Print Grupp Stuudio käsutusse oma kontaktandmed (nimi, telefon, e-mail, postiaadress jne), võimaldab see meil täita klientide soove ja probleemide korral neid koos lahendada. Kõik kliendi andmed (isikuandmed ja andmed maksete kohta) on kolmandatele isikutele kättesaamatud.

Print Grupp Stuudio austab oma klientide isikuandmete privaatsust ja konfidentsiaalsust. Kõik kliendi andmed on kaitstud Eesti andmekaitse õigusaktidega.

Isikuandmeid töötleb Print Grupp OÜ, Tihase 34, Tallinn.

Print Grupp Stuudio teated

Print Grupp Stuudio uudiseid e-posti teel saavad ainult selle tellinud kliendid. Kui klient ei ole enam huvitatud meie poolt saadetud uudistest, saab sellest igal ajal loobuda. Print Grupp Stuudio saadab vaid olulist infot, millest klient peaks olema teadlik. Kliendi e-posti aadresse ja telefoninumbreid ei edastata kolmandatele osapooltele.

Muude andmete kogumine ja kasutamine

Statistilistel eesmärkidel kogub Print Grupp Stuudio teavet kodulehe külastajate kohta (külastajate arv, külastuse aeg, kestus, jne.). See teave ei ole seotud konkreetse isikuga, kuid annab statistilist teavet, mida Print Grupp Stuudio saab analüüsida ja seeläbi lehe funktsionaalsust parandada. Neid andmeid kasutatakse turundus-ja klienditeeninduse eesmärgil ja seda võidakse esitada kolmandale isikule andmetöötluse eesmärgil, säilitades seejuures külastaja anonüümsus.

Isikuandmeid töötleb Print Grupp OÜ, Tuukri põik 6, 10120 Tallinn.

Kommentaarid

Print Grupp Stuudio omab asjakohast teavet, mida on meile andnud külastajad. Seda saab lugeda meie kodulehelt kommentaaride alt.

Lingid teistele kodulehtedele

Print Grupp Stuudio koduleht sisaldab linke ka teiste ettevõtete või organisatsioonide veebilehtedele, kuid Print Grupp Stuudio ei vastuta nende veebilehtede sisu või nende privaatsuse ja turvalisuse meetodite eest.

Print Grupp Stuudio privaatsuspoliitika vastuvõtmine klientide poolt

Print Grupp Stuudio teenuseid kasutades kinnitab klient, et on tutvunud meie privaatsuspoliitikaga ja on nõus selle tingimustega.

Kui Teil on mingeid märkusi ja ettepanekuid Print Grupp Stuudio privaatsuspoliitika kohta, palun teatage sellest e-posti teel stuudio[ät]printgrupp.ee.